Porażka z Ziebicami

Początek spotkania z Ziębicami był mocno przespany przez nasz zespół czego efektem był stracony gol już w 10 min. po strzale z dystansy. Z każdą minutą wyglądało to jednak lepiej choć i tak popełnialiśmy proste błędy, po których goście mogli podwyższyć prowadzenie. My również stworzyliśmy kilka okazji a najbliżej wyrównania był Patryk Kucharek, po którego strzale piłka odbiła się od słupka. Początek drugiej części spotkania był wyrównany. W 60 min. po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka w zamieszaniu powędrowała przed pole karne a na uderzenie zdecydował się Rafał Kucharek i zdobył wyrównującego gola. Nie cieszyliśmy się jednak zbyt długo bo już dwie minuty później goście ponownie objęli prowadzenie. Był to jednak początek złego okresu w tym spotkaniu dla naszego zespołu. Straciliśmy dwie kolejne bramki w 66 a kolejną w 70 min. Zespół nie był już w stanie się podnieść po tych ciosach, choć nadal szukaliśmy swoich trafień. Najbliżej gola był debiutujący w tym spotkaniu, grający jak do tej pory w zespole juniorskim Sebastian Wiśniewski, po którego strzale piłka ponownie odbiła się od bramki przyjezdnych. Wynik nie uległ już zmianie. Wysoka porażka ale patrząc na przebieg meczu to mogło się to potoczyć różnie, gdybyśmy wykorzystali swoje okazje.