Wysokie sparingowe zwycięstwo 8:1 !

W niedzielne południe nasz zespół rozegrał kolejny sparing. Tym razem podejmowaliśmy na własnym boisku ekipę z Ostroszowic. Do przerwy mecz był wyrównany. Pierwszego gola po składnej akcji zdobył Mariusz Kucharek. Goście jednak szybko odpowiedzieli i zdołali wyrównać. Wynik 1:1 utrzymał się do przerwy. w drugiej połowie całkowicie zdominowaliśmy rywala strzelając siedem goli. Dwa trafienia dorzucił Mariusz Kucharek, trzy bramki zdobył testowany zawodnik Przemek Borodajko a po jednej bramce zdobyli Cozminciuc Konrad i Błaszkiewicz Kamil. Goście nie potrafili zdobyć choćby jednego gola. Mieli ku temu świetną okazję z rzutu karnego ale Juszczak obronił strzał z 11 metrów. Spotkanie zakończyło się wynikiem 8:1.