Wysoka wygrana !

W sobotnim meczu pokonaliśmy na wyjeździe zespół z Uciechowa 0:3. Od początku spotkania kontrolowaliśmy grę choć nie stwarzaliśmy zbyt wielu klarownych sytuacji. W 30 min. Cozminciuc dośrodkował w pole karne. Piłka minęła wszystkich obrońców, jednak akcje zamknął Marcin Błażkiewicz, który strzałem w dolny róg bramki pokonał bramkarza. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. Niestety w 40 min. boisko musiał opuścić kontuzjowany Mariusz Kucharek. W drugiej połowie nasza gra wyglądała trochę chaotycznie. Nie dopuszczaliśmy gospodarzy do sytuacji strzeleckich a sami stworzyliśmy ich więcej aniżeli w pierwszej odsłonie.  W 70 min. świetna indywidualna akcja Przemka Kalety, który wykończył ją lobując bramkarza. Podwyższył prowadzenie na 0:2. Trzy minuty przed końcem dobra zespołowa akcja, która rozpoczęła się od wymiany kilku podań na własnej połowie a następnie debiutujący w naszych barwach Adam Briziński podłączył się prawą stroną wkładając piłkę do Kamila Błaszkiewicza, a ten z odległości pięciu metrów wpakował piłkę do siatki ustalając wynik spotkania.