Wysoka porażka mimo niezłej gry

Spotkanie w Dobrocinie mimo jednostronnego wyniku było dość wyrównane. W pierwszej połowie gospodarze mieli dwie świetne okazje, po jednej piłka odbitka przez Juszczaka zatrzymała się niemalże na lini bramkowej. Nasz zespół również kilka razy zagroził bramce rywali. Po strzale Rafała Kucharka z dystansu piłka odbiła się od słupka tuż przy górnym rogu bramki. Do klarowne sytuacji strzeleckiej z około 16 metra doszedł również Łukasz Kucharek, którego strzał był posłany za blisko środka bramki z czym poradził sobie bramkarz. Najlepszą okazję miał jednak Kamil Błaszkiewicz, który otrzymał podanie od Cimerowskiego i znalazłem się w sytuacji sam na sam. Bramkarz jednak wygarnął mu piłkę przy probie minięcia. W drugiej połowie również gra była wyrównana. Jednak gospodarzą nie brakowało skuteczności. Pierwszego gola zdobyli po sporym zamieszaniu w naszym polu karnym i strzale po którym piłka odbiła się jeszcze od słupka. Gol na 2:0 to precyzyjny strzał z rzutu wolnego. Niedługo później było już 3:0 na co nasz zespół odpowiedział golem Kuźniarskiego. Po tym trafieniu wynikło zamieszanie w którym gospodarze nie chcieli oddać piłki. W efekcie tego doszło do przepychanek a czerwoną kartkę otrzymał Rafał Kucharek. Gospodarze grający w przewadze jednego zawodnika zdobyli jeszcze jednego gola ustalając wynik na 4:1.