Remis w Słupicach

Delta Słupice (4) 6-6 (3) LKS "Orzeł" Piława Dolna

W dniu dzisiejszym nasz zespół rozegrał sparingowy mecz w Słupicach z tamtejszą "Deltą". Spotkanie zakończyło się hokejowym wynikiem 6:6. Pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze. Gola wyrównującego zdobył Mariusz Kucharek. Niedługo potem gospodarze ponownie wyszli na prowadzenie 2:1 i po raz drugi wyrównał Mariusz. Ale to nie był koniec strzelania w pierwszej połowie. Słupice strzeliły dwa gole i prowadziły już 4:2. W ostatniej akcji pierwszej połowy gola kontaktowego zdobył Daniel Smolarski. Drugą połowę lepiej zaczęli gospodarze i to oni ponownie dwa razy pokonali naszego bramkarza doprowadzając do stanu 6:3. Mimo dość wyrównanej gry Słupice były skuteczniejsze. W końcówce spotkania wzięliśmy się do odrabiania strat i po kolejnych dwóch golach Daniela Smolarskiego, który ustrzelił hat-tricka w tym spotkaniu, oraz golu Łukasza Kucharka spotkanie zakończyło się remisem.

Bramki: Mariusz Kucharek x2, Daniel Smolarski x3, Łukasz Kucharek