Porażka na zakończenie rundy

W niedzielnym spotkaniu nasz zespół musiał uznać wyższość ekipy z Roztocznika. Mecz był wyrównany i obie drużyny mogły odnieść zwycięstwo. Wiecej szczęścia dopisało przyjezdnym i to oni wywieźli komplet punktów. Pierwsza bramka padła jeszcze przed przerwą. Złe wybicie autu bramkowego zapoczątkowało akcję gości. W sporym zamieszaniu na około 16 metrze, piłka tak się odbiła, że znalazła się pod nogami zawodnika gości a ten minął naszego bramkarza i wpakował piłkę do siatki. Po przerwie nasza gra wyglądała lepiej i początkowe minuty były w naszym wykonaniu dość dobre. Przyniosło to gola. Mocnym, precyzyjnym strzałem z około dwudziestu kilku metrów popisał się Andrzej Więch. Niestety po tym trafieniu nie poszliśmy za ciosem a gra z każdą minutą wyglądała coraz słabiej. Decydujący gol padł po dośrodkowaniu z bocznego sektora i nie najlepszej interwencji naszego bramkarza, który nie złapał piłki, którą z około 5 metra umieścił w bramce zawodnik Roztocznik. Wynik nie uległ zmianie już do końca spotkania.