Porażka na zakonczenie

Aby myśleć o utrzymaniu musieliśmy wygrać spotkanie w Słupicach i liczyć na potknięcie Piskorzowa bądź Makowic. Niestety nie udało nam się zwyciężyć ale zwycięstwo i tak nie dało by nam utrzymania bo obie te drużyny wygrały swoje mecze.  W naszym spotkaniu dość wyrównana pierwsza połowa z kilkoma okazjami z obydwu stron. Mimo to nikomu nie udało się pokonać bramkarza i do szatni schodzilismy z wynikiem 0:0. Trochę przespalismy początek drugiej połowy i tracimy szybko dwa gole. Zespół podjął jednak walkę i ruszył do zdecydowanego ataku. Gole Rzepackiego, Pawlika i Juraszek wyprowadziły nas na prowadzenie. Wydawało się że już nie wypuści tego zwycięstwa. Wróciliśmy do wyjściowego ustawienia i próbowaliśmy bronić korzystnego wyniku. Niestety nie udało się to i daliśmy sobie wbić aż trzy gole i zaliczylismy kolejną porażkę.