Podsumowanie weekendu

W miniony weekend zespół seniorów rozegrał dwa sparingi. W sobotę doznaliśmy porażki w Marcinowicach. Gospodarze jako pierwsi wyszli na prowadzenie. Później jednak dwa gole dla naszego zespołu zdobył Sebastian Wiśniewski. Rywale wyrównali jeszcze przed przerwą. Nasz zespół zdobył jeszcze dwa gole w pierwszej połowie. Nie zostały one jednak uznane gdyż sędzia w obu przypadkach odgwizdał spalone. Z racji, że był to tylko sparing nie było sensu kwestionować tych decyzji. Druga połowa wyglądała dość kiepsko w naszym wykonaniu. Daliśmy sobie wbić trzy gole i zdobyć zaledwie jedną bramkę. Wynik spotkania na 5:3 ustalił w końcówce Kamil Błaszkiewicz.

W niedzielnym sparingu ze Słupicami nie przydażył się nam taki słabszy fragment gry jak druga połowa w Marcinowicach. Spotkanie było wyrównane. Na prowadzenie w pierwszej połowie wyszli goście po błędzie w komunikacji naszej defensywy. Przed przerwą mieliśmy kilka dogodnych sytuacji ale wykorzystaliśmy zaledwie jedną. Gola na 1:1 zdobył Przemysław Rosolik. Mimo sytuacji z obu stron, więcej goli nie padło i mecz zakończył się remisem.