Po punkty do Łagiewnik!

Już w niedzielę 04.10.2015 r. nasi zawodnicy pojadą do Łagiewnik w poszukiwaniu ligowych punktów. Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00. Ostatnie mecze nie należały do najlepszych w wykonaniu naszej drużyny, ale też nie można skreślać tego zespołu. Patrząc na drużyny z jakimi przyszło nam się mierzyć w ostatnich kolejkach to nie należały one do słabeuszy. Łagiewniki zajmują obecnie 13 miejsce i jak do tej pory skompletowały 7 punktów, czyli zaledwie punkt więcej od naszego zespołu. Zdobyli 12 bramek a stracili 13. Nie grali jeszcze z czołówką, czyli najgorsze przed nimi. Jak dotąd odnieśli dwa zwycięstwa, jeden remis oraz cztery porażki. Jak będzie w najbliższy weekend? Przyjedź i zobacz sam. Zapraszamy na to spotkanie.