Fatalny początek!

W sobotnie popołudnie Polonia okazała się za mocna dla naszej drużyny. Pierwsza połowa była wyrównana i była to walka o każdy metr boiska. Nie było zbyt wielu klarownych sytuacji z obu stron. W jednym z kontrataków wykreowaliśmy sytuację, po której Mariusz Kucharek mógł otworzyć wynik spotkania. Piłka była jednak stykowa i dopadli do niej równocześnie z bramkarzem, który wchodził nakładką i sędzia powinien podyktować rzut karny ale tego nie uczynił. Po przerwie wszystko wyglądało jak w pierwszej połowie. Do momentu 58 min. Wtedy to goście wyszli na prowadzenie i z każdą kolejną minutą przejmowali coraz większą kontrolę nad spotkaniem. Dorzucili jeszcze dwa trafienia w 66 min. i 84 min. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:3 co jest kiepskim początkiem rundy w naszym wykonaniu. Mamy jednak bardzo młody zespół i potrzeba czasu żeby to wszystko zaskoczyło. Trzeba jednak jeszcze włożyć sporo pracy na treningach.