Cenne 3 punkty w Łagiewnikach!

Do meczu w Łagiewnikach przystąpiliśmy w mocno okrojonym składzie spowodowanym licznymi urazami oraz sprawami prywatnymi niektórych zawodników. W związku z takim stanem kadrowym przyjęliśmy defensywne ustawienie i nastawieni byliśmy na kontrataki. Grę prowadzili gospodarze i to oni nadawali tempo spotkania. Długie akcje w ataku pozycyjny kończę zazwyczaj strzałami z dystansu. Nasze akcje ograniczały się do nielicznych wypadów. Po jednym z takich wypadów w 20 min. sędzia odgwizdał rzut karny. Próbę dośrodkowania obrońca gospodarzy zablokował rękoma w polu karnym. Do jedenastki podszedł Mariusz Kucharek, który pewnym strzałem w okienko otworzył wynik spotkania. Do przerwy gospodarze próbowali wyrównać jednak nie udała im się ta sztuka. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Z każdą minutą jednak brakowało sił i gospodarze stworzyli sobie dwie bardzo dogodne sytuacje. W jednej minimalnie piłka minęła bramkę zaś w drugiej świetnie interweniował Juszczak. W samej końcówce Łagiewniki zaryzykowały i mocno się odkryli. W jednej z ostatnich akcji nieporozumienie obrońców wykorzystał nasz zespół, który przejął piłkę wysoko na połowie rywali i rozegrał trojkową akcję. W ostatniej fazie Błaszkiewicz wypuścił prostopadłym podaniem Łukasza Kucharka, który strzałem w dolny róg bramki ustalił wynik spotkania na 0:2 odbierając rywalą nadzieję na wyrównanie. Sędzia dał rozegrać jeszcze jedną akcję po czym zakończył mecz. Nie był to piękny mecz w naszym wykonaniu ale dobrze się broniliśmy i wywozimy cenne 3 punkty.