Brzeźnica z kompletem punktów

Spotkanie to było ważne dla naszego zespołu w kontekście walki o utrzymanie się w lidze. Niestety nie udało się zdobyć choćby punktu. W mecz lepiej wszedł nasz zespół, który kontrolował grę przez pierwsze pół godziny spotkania, czego efektem był strony gol w 33 min. strzałem tuż zza pola karnego bramkarza pokonał Rosolik. W 38 min. sędzia prawidłowo odgwizdał jedenastkę dla gości po niepotrzebnym faulu naszego obrońcy na skraju pola karnego. Brzeźnica wykorzystała rzut karny i doprowadziła do wyrównania. Od tego momentu goście zaczęli mocniej naciskać i stwarzaliśmy sobie groźne sytuacje. Nasza gra zaczęła wyglądać chaotycznie i nie potrafiliśmy złapać odpowiedniego rytmu. W 52 min. goście wyszli na prowadzenie zdobywając gola po strzale głową. Nasz zespół się otworzył w poszukiwaniu gola wyruwnujacego. Najbliżej był Rafał Kucharek, po którego strzale piłka obiła słupek. W samej końcówce Cis przeprowadził zabójczy kontratak ustalając wynik spotkania na 1:3. Sytuacja w tabeli mocno się komplikuje dla naszej drużyny, a sytuacja kadrowa oblężona kontuzjami również nie napawa optymizmem. Zostało jednak jeszcze sporo meczy w których trzeba szukać punktów.